Dert bir değil…

Son dönemde Kosova ve Bosna’da yaşanan gerginlikler sebebiyle, tüm dikkatler Sırplara ve Rusya üzerine odaklandı. Ancak Batı sınırımızdaki ortodoks duvarının bir parçası olan Yunanlıları ve...

Son dönemde Kosova ve Bosna’da yaşanan gerginlikler sebebiyle, tüm dikkatler Sırplara ve Rusya üzerine odaklandı. Ancak Batı sınırımızdaki ortodoks duvarının bir parçası olan Yunanlıları ve Amerika’yı da ihmal etmeyelim.

Nasıl ki, Kosova ve Bosna’daki suni krizlerin asıl sebebi Sırplar değilse; Türk milletinin Batı sınırında yaşadığı sorunların asıl sebebi de Yunanlılar değildir. 

Yunanlılar, bize düşman olamayacak kadar küçük bir kuvvettir. Milletimiz, Yunanlılarla baş başa kalınca, onları mahvetmiştir. 

Karşımızdaki asıl tehlike/düşman Amerika’dır. 

Amerika bu millete ebediyen dost olmaz. Bugün de yarın da Amerikan dostluğuna inanlar, aldanırlar. Amerika’nın yegâne gayesi, memleketimizi parçalamaktır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Christian Schmidt’in derdi ne? 01 Şubat 2023 | 105 Okunma Tek çare: İslam Birliği… 25 Ocak 2023 | 97 Okunma Reçak’ta neler oldu? 18 Ocak 2023 | 77 Okunma Bosna’da ateşkes var, barış yok! 11 Ocak 2023 | 81 Okunma Kosova’da neler oluyor? 04 Ocak 2023 | 138 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar