Bu zulmü durdurun!

Sınırlarımız Edirne’den başlayıp Iğdır’da; Sinop’tan başlayıp Hatay’da bitiyor olabilir. Ama mesuliyet sahamız Bosna’dan Doğu Türkistan’a, Kırım’dan Arakan’a uzanan geniş...

Sınırlarımız Edirne’den başlayıp Iğdır’da; Sinop’tan başlayıp Hatay’da bitiyor olabilir. Ama mesuliyet sahamız Bosna’dan Doğu Türkistan’a, Kırım’dan Arakan’a uzanan geniş bir coğrafyayı kapsıyor.

Sadece Türkiye Cumhuriyeti sakinlerini ve bu sakinlerin haklarını değil; dünyanın her yerinde yaşayan Müslümanları korumak ve kollamak mecburiyetindeyiz.

Nurettin Topçu, “Mesuliyet, imana dayanan bir duygudur” diyor. Biz de şunu: Mesuliyet kalpten ve vicdandan doğar, beslenir. Mesuliyeti olan, vicdanı olandır.

Sözlerimiz, mesuliyet sahiplerine. En ufak bir mesuliyet hissi duymayanlar, yazımızın, kapsama alanına dâhil değiller. Hiçbir şey olmamış gibi davranmaya, yaşamaya devam edebilirler. 

Biz, yazımıza, mesuliyet duyanlarla, devam edelim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sancak’ımız düşmesin 08 Temmuz 2020 | 53 Okunma Arnavutluk’ta FETÖ sahtekârlığı 01 Temmuz 2020 | 1.834 Okunma Yunanlıların Çamerya Soykırımı 24 Haziran 2020 | 171 Okunma Eğitim şart! 17 Haziran 2020 | 37 Okunma Siyasi darbe 10 Haziran 2020 | 53 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar