Bu filmi gördük!

 Gazze halkı, yıllardır, dünyanın en büyük açık hava hapishanesinde yaşamak zorunda bırakıldılar. Gelinen nokta itibariyle, artık en temel insan haklarından bile mahrumlar. Su yok, elektrik yok. Gaz yok...

 

Gazze halkı, yıllardır, dünyanın en büyük açık hava hapishanesinde yaşamak zorunda bırakıldılar. Gelinen nokta itibariyle, artık en temel insan haklarından bile mahrumlar. 

Su yok, elektrik yok. Gaz yok, akaryakıt yok. İlaç yok, gıda malzemeleri yok. Telefon yok, internet yok. Kefen bezi bile yok. 

Kendilerine gönderilen peygamberleri dahi öldüren vahşiler, savunmasız sivil halka yönelik her türlü zalimliğini sürdürüyor. 

Siyonist caniler, pazar yerini vurdular. Yetmedi ekmek kuyruğunda bekleyenleri vurdular. O da yetmedi Gazze’yi terk edenleri, hastaları ve yaralıları vurdular. 

Filistinliler yürüyorlar, öldürülüyorlar. Duruyorlar, yine öldürülüyorlar. Ne yapsalar değişmiyor, öldürülüyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Filistin neyimiz olur? 06 Aralık 2023 | 173 Okunma Saraybosna, Gazze’nin yanında 29 Kasım 2023 | 87 Okunma Arnavutluk’ta iki gün 22 Kasım 2023 | 141 Okunma Filistin’in terörle imtihanı 15 Kasım 2023 | 104 Okunma Bu filmi gördük! 08 Kasım 2023 | 73 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar