Arnavutluk seçimini yaptı

Arnavutluk, etki alanı, yüzölçümünün ve nüfusunun kat kat üzerinde olan bir Balkan ülkesidir. Tiran’daki her gelişme, Priştina’dan Roma’ya; Preşova’dan Atina’ya; Üsküp’ten New...

Arnavutluk, etki alanı, yüzölçümünün ve nüfusunun kat kat üzerinde olan bir Balkan ülkesidir. Tiran’daki her gelişme, Priştina’dan Roma’ya; Preşova’dan Atina’ya; Üsküp’ten New York’a; İstanbul’dan Brüksel’e uzanan geniş bir coğrafyada dikkatle takip edilir.

Bu ülkenin, FETÖ tarafından, önemli bir merkez haline getirildiği bilgisini de ilave edelim. Ayrıca 15 Temmuz darbe girişimine karışan bazı isimlerin, halen bu ülkede saklandıklarını ve bu ülkedeki FETÖ yapılanmasının gün geçtikçe güçlenmekte olduğunu hatırlatalım.

Bütün bunları alt alta toplayınca, “Arnavutluk’ta neler oluyor?” sorusu oldukça önemli bir hale geliyor. 

Ekonomik sorunlarla boğuşan Arnavutluk’ta, yolsuzluk, rüşvet ve kolay yoldan zengin olma gayretleri oldukça yaygın. Gelir dağılımındaki uçurumun doğal bir yansıması olarak, caddelerde çok lüks ve eski otomobilleri yan yana görebiliyorsunuz.

Arnavutluk’un siyasal yapısı, en az ekonomisi kadar, hassas ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beyaz esaret! 26 Ocak 2022 | 33 Okunma Arnavutluk’tan ne istiyoruz? 19 Ocak 2022 | 357 Okunma FETÖ Arnavutluk’u ele geçiriyor 12 Ocak 2022 | 281 Okunma FETÖ Arnavutluk’ta kök salıyor 05 Ocak 2022 | 544 Okunma Hodri meydan 29 Aralık 2021 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar