İstanbul'da ne oldu?

Olabilir, doğrudur.. Yapılmadık şey değil.. İyi hoş da bu tutanaklar tutulurken AK Parti’nin sandık müşahitleri neredeydi diye sorarlar adama.. AK Parti il, ilçe başkanları ne işle meşguldü diye sorarlar..

Dünyanın dört bir yanından yabancı basın CHP İstanbul İl Başkanlığı’na akredite olmuş ve orada toplanıp seçimi izlerken tek bir yabancı gazetecinin AK Pati İl Merkezi’nde görünmemesine bakıp ‘Hayırdır.. Yoksa, acaba..’ diye meraka, endişeye kapılmayan AK Parti yöneticisine birileri ‘Uyanmanız için ne lazımdı..’ diye soran olur zahir.. İş işten geçtikten, Ekrem İmamoğlu’nun ipi önde göğüslediğine dair bilgi yayıldıktan sonra TV kanalını basıp ‘Reklamları falan kesin derhal, ben geçersiz oylar konusunda konuşma yapacağım..’ diye efelenene de biri çıkar ‘Selamın aleyküm..’ der herhalde..

Daha ötesi yere düşen ve dizi paralanan çocuğun doğrulup üzerini silkeledikten sonra ‘Acımadı ki.. Acımadı ki..’ diye koşuya devam etme çabasını hatıra getiren şekilde yaşananın farkına varmayıp nasıl zafer kazanıldığını anlatmaya çalışan medyaya dönüp ‘Alay mı ediyorsun bizim aklımızla..’ der biri herhalde..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
SAKARYA'DAN DUMLUPINAR'A.. 30 Ağustos 2022 | 50 Okunma GERÇEKLER VE YANILGILAR 25 Nisan 2021 | 189 Okunma LEVLAKE 20 Nisan 2021 | 562 Okunma Vesayetin odağı yargı 16 Ekim 2020 | 190 Okunma İSTANBUL'DAN MUSTAFA ÇALIŞKAN GEÇTİ.. 24 Haziran 2020 | 304 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar