Erdoğan ve AK Parti

Şimdi durum değişecek mi, derseniz bence hayır.. Hatta değişmemenin ötesinde makas Erdoğan lehine daha fazla açılacak… Bunun nedeni de sır değil..

AK Parti teşkilatı bence bu seçimde iyi sınav vermiyor.. Örgüt koşturma işini kısmen adaylara ve onların oluşturduğu ekiplere kısmen de Tayyip Erdoğan’a yüklemiş durumda. Hakkını yememek gereken bir kesim varsa o da partinin kadın kolları..

AK Parti bence Tayyip Erdoğan’ın eteğine tutunup ipi göğüslemeye fazla alıştı.. Bayrak yarışlarını bilen bilir.. Olimpiyatlara katılan takımların dörder koşucuyla katıldığı yarışlardan söz ediyorum.. Takımlar adına son koşucularının ipi göğüslediği yarışlardan.. Gerçek şu ki; AK Parti dört yarışçı performansıyla koşucuların hepsi yerine Tayyip Erdoğan’ın piste çıkarak seçim kazanmasına fazla alıştı.. Birilerinin hata yapması, kenara çekilip yarışı seyretmesi, farklı hesapların peşinden koşması, hatta bazılarının gücünün yettiğince koşanlara çelme atması durumunda dahi açıkları Erdoğan’ın kapatacağına dair inancın rehavetiyle bugüne geldi..  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
GERÇEKLER VE YANILGILAR 25 Nisan 2021 | 177 Okunma LEVLAKE 20 Nisan 2021 | 543 Okunma Vesayetin odağı yargı 16 Ekim 2020 | 178 Okunma İSTANBUL'DAN MUSTAFA ÇALIŞKAN GEÇTİ.. 24 Haziran 2020 | 288 Okunma 60. YILINDA 27 MAYIS.. 27 Mayıs 2020 | 258 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar