ZAYIFLATIRKEN MUTLU EDEN KİTAP

Kitabın kapağını görünce ilk tepkim, “Biri beni duymuş ve ‘Hayat Zayıflarken de Güzel’ diye kitap yazmış” oldu. Tabii ki bu alt başlığı olan ‘unsuz ve şekersiz lezzetler’...

Kitabın kapağını görünce ilk tepkim, “Biri beni duymuş ve ‘Hayat Zayıflarken de Güzel’ diye kitap yazmış” oldu. Tabii ki bu alt başlığı olan ‘unsuz ve şekersiz lezzetler’ alanında bir ilk kitap değil ama tarifleri veren Emel Başdoğan olunca, “Unsuz ve şekersiz lezzet mi olurmuş?” demek o kadar kolay değil. “Vardır bir bildiği” diyorsunuz. 

Bu arada bir süredir zaten unsuz ve şekersiz denemelerden son derece leziz sonuçlar aldığımı, bu alanda takip ettiğim bir dizi blog ve Instagram hesabına (Başta tip 2 diyabeti yenmiş, tecrübelerini başkalarıyla paylaşan bütünsel beslenme danışmanı Sema Sumeli’nin www.semasumeli.com olmak üzere) çok şey borçluyum. 

Emel Başdoğan’ın hep kitap’tan çıkan ‘Hayat Zayıflarken de Güzel’i de üzerine tam vaktinde gelmiş bir hediye gibi oldu. Sadece sayfalarını çevirmesi bile çok keyifli, çünkü içinde yazarın başka bir yeteneğini daha keşfetmemizi sağlayan çok iç açıcı suluboya resimler var. Evet, kendisi yapmış resimleri de. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Doktora şiddet” ne demektir? 06 Aralık 2021 | 72 Okunma İnternetsiz hayat ve eşsiz anlayış 02 Aralık 2021 | 46 Okunma Kara Cuma’larda kimi azarlıyoruz? 29 Kasım 2021 | 67 Okunma Kadın cinayetlerine mülteci gerekçesi 25 Kasım 2021 | 56 Okunma Hayali kasaba, gerçek ülke 22 Kasım 2021 | 71 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar