Güncelleme kime göre ve nasıl yapılmalı?

Severek, sevindirerek, güvenerek, güven verecek hal ve hareketler yaparak, aklını doğrularda kullanarak, gelişime devamlı açık olarak yaratılan, ruh-beden ve candan oluşan tek varlık insandır.İnsanlığa...

Severek, sevindirerek, güvenerek, güven verecek hal ve hareketler yaparak, aklını doğrularda kullanarak, gelişime devamlı açık olarak yaratılan, ruh-beden ve candan oluşan tek varlık insandır.

İnsanlığa geçiş bedene yüklenen ruh iledir. Ruhu bilgisayara yüklenen yazılım programı ile anlayacak olursak, bilgisayara yüklenen yazılım programı ne ise insana yüklenen ruh da aynıdır.

Bir bilgisayar için yazılım programı ne ise insan içinde ruh aynıdır. Program yüklenmemiş bilgisayar çalışmadığı gibi ruhu olmayan insan da ölüdür.

İnsana yüklenen ruhun içinde evrensel doğrular vardır. Bütün doğrular insanın fıtratındandır. Her insan yanlış yaptığını anlar. Zira içindeki ses yaratılışına aykırı hareket etmez.

Hayatımıza kolaylıklar sunan bilgisayarlarımıza virüs bulaşma ihtimalini gözden kaçırmayan bizler güncellemesini yaparız. Hatta gelecek zararlardan haberdar etmesi için koruma programları da yükletiriz.

Bilgisayar ile anlatmaya çalıştığımız insanın da güncellenmemesi sonucu virüs kapacak ve insanlığının önünde bir çok engeller oluşacaktır. Yaşanılan bütün sorunlarda da suçlular arayacak, modern dünyanın modern köleleri durumuna düşülecektir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Herkes evlenir ama aile olamaz! 30 Ağustos 2018 | 426 Okunma Mutlu anne mutlu anlar yaşatır! 25 Ağustos 2018 | 201 Okunma Medeniyet dediğimiz tek dişi kalmış canavar mı? 16 Ağustos 2018 | 98 Okunma Şiddetin her türüne ‘hayır’ 09 Ağustos 2018 | 69 Okunma Zahmet olmadan rahmet olmaz! 02 Ağustos 2018 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar