Türkiye ittifakı kırılan kalpler ittifakı!

Dört şehit verdik. Dört eve ateş düştü.Hani Irak'ın içlerine girdik, üsler kurduk, geçiş yollarını kapadık?! Hani gün aşırı hava harekâtı yapıyoruz; defalarca kamplarını...

Dört şehit verdik. Dört eve ateş düştü.

Hani Irak'ın içlerine girdik, üsler kurduk, geçiş yollarını kapadık?! Hani gün aşırı hava harekâtı yapıyoruz; defalarca kamplarını bombalıyoruz?!

PKK'lılar ellerinde ağır silahlarla mağaralarından çıkıyorlar, ağır aksak yürüyorlar, sınırımıza kadar geliyorlar, askerimize saldırıyorlar! 

Daha yakın zamanda yazdım. Sokaktaki insana, hatta çocuklara, bombalanan kampları sorsanız size tek tek sayar. Aynı yer defalarca bombalanıyorsa ve yok edilemiyorlarsa, nasıl türediklerine bakmalı önce.

PKK'nın en büyük destekçisi ABD. El altından Rusya'yı da sayabiliriz. Fransa'yı ve diğer Avrupa ülkelerini de. PKK'nın YPG kolu Avrupa'da çalmadık kapı bırakmıyor. Devlet başkanları gibi karşılanıyorlar. Önceki Gün Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Elysée Sarayı'ndaki odasındaydılar.

ABD'ye soralım, Fransa'ya soralım, Rusya'ya soralım, diğerlerine soralım... Arkadaş nedir Türklerle alıp veremediğiniz? Nedir bu bölücülük, yıkıcılık sevdanız?! Bizden ne istiyorsunuz? Açık açık söyleyin. Taleplerinizi, sizlerin, zamanında ülkeleriniz için yapıp ettiklerinizle kıyaslayalım, eğer örtüşüyorsa hepsini verelim, yapalım edelim... Her ne ise!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkçemizi katlediyorlar! 23 Ekim 2019 | 167 Okunma ABD'nin tuzakları 22 Ekim 2019 | 259 Okunma Batı PKK için pek endişeli! 21 Ekim 2019 | 204 Okunma Hınçlarını 'su'dan alıyorlar! 20 Ekim 2019 | 209 Okunma ABD yine bir oyun oynar 19 Ekim 2019 | 172 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar