​​​​​​​Sen İslâma mı, İslâm sana mı?!

R. T. Erdoğan, Ankara'da, Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi'nde belediye başkanlarını toplamış konuşuyor. İçlerinde CHP'liler de var. Ankara'nın, İstanbul'un, İzmir'in belediye başkanları oradalar. Canlı yayın 30 dakika sürüyor. En büyük şehirlerin belediye başkanları hiç gösterilmiyor. Çünkü onlar CHP'li.

Dolaydan CHP'ye tarizde bulunuyor. Bu konuşma bir tarafa, her fırsatta CHP şunu yaptı, CHP bunu yaptı... Kendi partisinden ayrılanlar için bile ümmeti bölmekten bahsediyor.

Bir cumhurbaşkanı (halkın başkanı) nasıl derin ayırıma girebilir? Esas olan insanı kazanmak mı, yoksa kaybetmek mi? Tavır koyarsan tavır koyarlar. İkilikten, ayrışmadan kurtulamayız. "Yine biz yine biz!..." mantığıyla ülke yönetilemez.

R. T. Erdoğan'ın daha önce 6. Din Şurası'nın kapanışında yaptığı toplantıda ne demişti:"İslâm bize göre değil; biz İslâma göre hareket edeceğiz."

Kur'ân-ı Kerîm'e bakalım mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizsiz Suriye mümkün mü?! 18 Şubat 2020 | 230 Okunma ​​​​​​​Bize sert, İsrail'e yumuşak 17 Şubat 2020 | 192 Okunma Rusya nereye varmak istiyor? 16 Şubat 2020 | 532 Okunma 'İki Gözüm Türkçe' 15 Şubat 2020 | 76 Okunma Şu FETÖ'cülük bıktırdı! 14 Şubat 2020 | 255 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar