Seçim barometresi: Ekonomi!

Türkiye'nin bakasını, geleceğini düşünenler, mevcut iktidarla yürümeyeceğini idrak etmeliler.Hz. Peygamber'in tebliğ anlayışını ayak altına alanlar bunlar. Her Allah'ın günü, "parti dini"nden olmayanlara...

Türkiye'nin bakasını, geleceğini düşünenler, mevcut iktidarla yürümeyeceğini idrak etmeliler.

Hz. Peygamber'in tebliğ anlayışını ayak altına alanlar bunlar. Her Allah'ın günü, "parti dini"nden olmayanlara saldırıyorlar, kimini seni hapse attıracağım, diye tehdit ediyorlar.

Sağlıklı düşünemiyorlar. Kendilerinden korkuyorlar. Bu akıl ülkeyi yönetemez!

Yeni rejim neyin tehlikeli olduğunu ortaya koyuyor. Kuvvetler ayrılığı olmayan bir rejimde, iktidarın seçimle gitmesi mümkün görünmüyor. Çünkü kanunları işletmeyenler, ileride, hak arayanların kendileri üzerine geleceğini, vesayetten kurtulan mahkemelerin bir bir dava açacağını biliyorlar.

Aha buraya yazıyorum! İktidardakiler, koltukta kalabilmek için, belden aşağı vuruşu, nasıl olur bilmiyorum ama, daha aşağıya indirecektir!   

Bunları herhangi maksatla, bir tavırla söylemiyorum. Bu kalem "parti" değildir; bu kalem "Türkiye"dir; daha ötesi "Turan"dır! Şu veya bu iktidara gelsin diye yazmaz; "Türkiye" kazansın, "Turan" kazansın diye yazar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK mevsimi açtı! 19 Mart 2019 | 78 Okunma Din adına sapkınık! 18 Mart 2019 | 647 Okunma Bir Haçlı saldırısı! 17 Mart 2019 | 81 Okunma 'Post-modern Haçlı Seferi' 16 Mart 2019 | 64 Okunma Seçim barometresi: Ekonomi! 15 Mart 2019 | 195 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar