'Mağdur' zalim olursa...

KHK ile işinden edilenler, mahkemelerde aklandıkları hâlde dönemiyorlar. Neymiş... Bankalarına para yatırmışsın. Dershanelerinin kapısından geçmişsin. Sohbetlerine katılmışsın falan filan.

Bank Asya'nın açılış kurdelasını kesenler ülkeyi yönetiyor şimdi. O fotoğrafta dizi dizi görülenler, Türkçe Olimpiyatları'nda kürsüye çıkıp "Hasret kaldık gel gari..." diyenler... Ama onlar KHK'lık değiller!

Ak Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş da, KHK'lılara dair "Darbeyle neticeye varsaydılar, KHK ile atılanlar önemli yerlere geleceklerdi." diye özetleyeceğimiz tartışılan sözler etmişti. Biz de zannın Kur'ân-ı Kerîm'deki yerini göstermiştik.

Almanya'dan gelen bir mektubu vereceğim:

"Birkaç hafta önce ofisime, bir arkadaşımın ricası ve aracılığıyla baba kız geldi. Arkadaşım ata baba ülkücüdür. Gelenler de onun akrabası imiş. Mesleğinde iddialı ve ısrarlı bir genç kız Balkan ülkelerinde okumuş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Büyük Oyun' 18 Ocak 2020 | 2.191 Okunma Sahada askerin varsa masada yerin vardır 17 Ocak 2020 | 233 Okunma ​​​​​​​Artist Kadir buyurdu: Barış olsun! 16 Ocak 2020 | 2.826 Okunma Putin yine oyununu oynadı! 15 Ocak 2020 | 3.191 Okunma Millî haykırış 14 Ocak 2020 | 90 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar