'Mağdur' zalim olursa...

KHK ile işinden edilenler, mahkemelerde aklandıkları hâlde dönemiyorlar. Neymiş... Bankalarına para yatırmışsın. Dershanelerinin kapısından geçmişsin. Sohbetlerine katılmışsın falan filan.

Bank Asya'nın açılış kurdelasını kesenler ülkeyi yönetiyor şimdi. O fotoğrafta dizi dizi görülenler, Türkçe Olimpiyatları'nda kürsüye çıkıp "Hasret kaldık gel gari..." diyenler... Ama onlar KHK'lık değiller!

Ak Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş da, KHK'lılara dair "Darbeyle neticeye varsaydılar, KHK ile atılanlar önemli yerlere geleceklerdi." diye özetleyeceğimiz tartışılan sözler etmişti. Biz de zannın Kur'ân-ı Kerîm'deki yerini göstermiştik.

Almanya'dan gelen bir mektubu vereceğim:

"Birkaç hafta önce ofisime, bir arkadaşımın ricası ve aracılığıyla baba kız geldi. Arkadaşım ata baba ülkücüdür. Gelenler de onun akrabası imiş. Mesleğinde iddialı ve ısrarlı bir genç kız Balkan ülkelerinde okumuş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransız mallarına boykot mümkün mü?! 28 Ekim 2020 | 71 Okunma Putin bizimle 'dost' olabilir mi?! 27 Ekim 2020 | 176 Okunma Ruslar Türklere 'izin' verecek mi? 26 Ekim 2020 | 630 Okunma Dilin tasfiyesi eğitimin tasfiyesi... 25 Ekim 2020 | 109 Okunma Türk tarihi nasıl okunmalı? 24 Ekim 2020 | 416 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar