İnce, ihraç yolunu açtı

Muharrem İnce anlaşılan parti kuracak. CHP yönetimine yüklenmesi bunu gösteriyor. CHP'nin iktidar olamayacağını söylemek başlı başına disipline sevk ettirir.CHP yönetimi ne yapacak? CHP Kadın Kolları Genel...

Muharrem İnce anlaşılan parti kuracak. CHP yönetimine yüklenmesi bunu gösteriyor.

CHP'nin iktidar olamayacağını söylemek başlı başına disipline sevk ettirir.

CHP yönetimi ne yapacak?

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı seçilen Aylin Nazlıaka, daha önce pek de önemli olmayan bir hareketinden dolayı partiden ihraç edilmiş, bir süre arafta kaldıktan sonra yakın zamanda partiye tekrar alınmıştı.

Muharrem İnce'nin ağır tenkidi, görünen o ki, kendisini, ihraç talebiyle disiplin kuruluna götürecektir. "İhraç" edilmek için mi, parti yönetimine ağır yüklendi? Muhtemelen."Genel Merkez'in gerçeklerin söylenmesine, parti için tartışmaya tahammülü yok. diyerek, "ihraç"ı lehine çevirmek isteyecektir.

Bir parti, üyeleri arasında ayırıma gidemez. Giderse ciddiyetini kaybeder. M. İnce için parti disiplini neyi gerektiriyorsa onun uygulanacağını düşünüyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransa ile ne olacak hâlimiz?! 19 Eylül 2020 | 158 Okunma Kaftancıoğlu neden 'Atatürk' demiyor? 18 Eylül 2020 | 893 Okunma Tarikatlar/cemaatler nasıl hizalandırılacak? 17 Eylül 2020 | 1.425 Okunma 'Şehitleri neden yâd ettin!' davası 16 Eylül 2020 | 82 Okunma Yeniçağ'ın rolü, Ağırel'in savunması 15 Eylül 2020 | 290 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar