Cemil'e hiç öfkelenmeyin!

PKK başlarından Cemil Bayık'ın Washington Post'ta makalesi yayınlanmış. Saray Erkânı'nda bir öfke bir öfke...Niye öfkeleniyorsunuz ki...

Bırakın aralamayı, kapıyı sonuna kadar açan sizsiniz. Çözüm mözüm dönemlerini geçelim, daha yakın zamanda sırf İstanbul seçimine tesiri olsun diye Abdullah Öcalan'dan alelacele mektup getirten; yetmedi, kırmızı bültenle aranan küçük kardeş Osman'ı, TRT muhabirini gönderip destek mahiyetinde konuşturan siz değil misiniz?!

Sen önce kendi attığın adımlara dikkat et, sonra başkalarını suçla.

Abdullah Öcalan Kenya'dan getirildiğinde önce jandarmada sorgulandı. Kendisi yakalandıktan sonra PKK'da dağılma olup olmayacağı soruluyor. Verdiği cevaba dikkat:

"İçlerinden birinin sivrilip lider olacağını sanmıyorum. Herhâlde yine bana bağlı kalırlar. Cuma (K) Cemil Bayık'ın lider olabileceği konusunda spekülasyonlar yapılıyor."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
30 Ağustos'u küçümseyen o kafa! 23 Temmuz 2019 | 30 Okunma Bre heyyy! Osmanlı torunu geliyor! 22 Temmuz 2019 | 695 Okunma Şehit ailesini arayabiliyor musunuz?! 21 Temmuz 2019 | 320 Okunma 'Türk Düşüncesi Yolunda' 20 Temmuz 2019 | 62 Okunma Yeni askerlik sistemi ne getirir ne götürür? 19 Temmuz 2019 | 230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar