Belden aşağı seçim!

CHP'nin Ankara Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'a, durup dururken sahtecilik suçlamasıyla dava açılması, Milliyetçi Hareket çizgisinde olanlar için çok üzücüdür. Meseleye asıl bu noktadan...

CHP'nin Ankara Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'a, durup dururken sahtecilik suçlamasıyla dava açılması, Milliyetçi Hareket çizgisinde olanlar için çok üzücüdür. Meseleye asıl bu noktadan bakmalıdır.

İlk gençlik yıllarından beri Ülkücü Hareket içinde yer almış bir insanın hatası, ister istemez Hareket'e de dokunacaktır. Ne diyecekler: "Ülkücü, sahte senet kullanmış!"

Siyaset yolunda ilerleyen ve daha üst makamlara gelmek için efor sarf eden bir isim, üstelik geldiği Hareket'in kendisine öğrettiklerinin tersine bütün ahlâkî normları yıkarak yürüyorsa, Hareket de kendisini sorgulayacaktır ister istemez.

Herkes biliyor ki, Ak Parti köşeye sıkıştı. Artık belden aşağı vurarak anlık netice almak istiyor. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kapanmış bir dosyada soruşturma izni veriyor, Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik bu dosya üzerine iddianameyi kamuoyuna açıklıyor ve mahkemenin kabul etmesiyle Mansur Yavaş hakkında dava açılıyor.

M. Yavaş, sahte senet kullanmadığını bütün delilleriyle ortaya koydu hâlbuki.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
27 Mayıs Darbesi atmosferi 27 Mayıs 2019 | 26 Okunma Satır aralarından çıkarılacak notlar 26 Mayıs 2019 | 206 Okunma Komünist başkan indirilmeli! 25 Mayıs 2019 | 741 Okunma Oy çalınmamış! Ne olacak şimdi? 24 Mayıs 2019 | 322 Okunma Bir vefa dersi 23 Mayıs 2019 | 220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar