Vatanın tapusu bakın nasıl devrediliyor?

Bazı haberler vardır ki, meselelere biraz vakıf olanlar için başka bir açıklama gerektirmez. Tıpkı şu haber gibi:

"Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Katar Havayolları'nın, Trabzon-Katar arası uçak seferi başlatacak olmasından memnuniyet duyduğunu belirterek, Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon'u turizm anlamında çok daha ileri noktalara taşımak için her türlü çabayı gösterdiklerini ifade etti.

Katar Havayolları Türkiye Satış Müdürü Evren Ökmen, Trabzon'a Katar'dan çok önemli bir talep olduğuna dikkati çekerek, 'Sadece iç hatlardan bir hava yolumuz, geçen yıl 8 bini aşkın Katarlı taşımış. Biz de 20 Mayıs tarihinden itibaren haftada karşılıklı üç sefer düşünüyoruz. Uçuşlarımız eylül ayı sonuna kadar devam edecek.' diye bilgi verdi."

Zorluoğlu'ndan rica etsek; Trabzon genelinde Araplara satılan arazilerin de bir listesini yayınlasa da turizmin...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Corona virüs, Asyalı erkekler için mi üretildi? 27 Şubat 2020 | 5.873 Okunma ​​​​​​​Savaş davulları ve İskender'in kılıcı! 26 Şubat 2020 | 4.286 Okunma Siyasal İslam iktidarını kurtarma çabaları! 25 Şubat 2020 | 2.411 Okunma ​​​​​​​Büyükelçi olmak için yeni kriterler! 24 Şubat 2020 | 3.068 Okunma Bakın ABD ve Rusya Türkiye'den ne istedi? 22 Şubat 2020 | 5.123 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar