​​​​​​​Radyasyon belirtileri virüs ile neden aynı?

Koronavirüs salgınıyla 5G testlerinin yaydığı elektromanyetik radyasyon konusunu gündeme getirenlere "komplo teorisi üretmek" suçlaması getiriliyor. Oysa şu anda dünyada küresel bir komplo yaşanıyor.

Çin'de bir salgının çıkması, sonra Kuşak ve Yol Projesi'ndeki anahtar ülkelere yani İran ve İtalya'ya sıçraması, bir süre sonra da Türkiye dahil Avrupa ve ABD'yi eve hapsetmesi, yeterince büyük bir komplo değil mi?

Bazı televizyonlarda, dışarıda hazırlanmış videolar yayınlanıyor. Bu videoların birinde, bir sürü komplo teorisi ile birlikte koronavirüsün ortaya çıkmasıyla 5G testleri arasında bağlantı kurulması da sayılıyor. Hatta daha ileri gidilerek, bu teoriyi bir ihtimal olarak gündeme getirenlere ağır suçlamalar yapılıyor. Bu hazır videoları yayınlayan kanallara bu iş için ne kadar para verildiği sorgulanmalıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan virüsünün aşısı bulunabilir mi? 02 Haziran 2020 | 2.394 Okunma Elon Musk'ın "Ejderha"sı! 01 Haziran 2020 | 2.506 Okunma Trump'a bile sansür uygulanabiliyorsa... 30 Mayıs 2020 | 1.607 Okunma İşte "kafatasınıza delik açacağım" diyen Musk'ın projesi! 29 Mayıs 2020 | 2.828 Okunma İnternet sansürü ve hayvan otlatmak! 28 Mayıs 2020 | 2.307 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar