Papağanlar da "aşı, aşı" diyebilir!

Aylardır salgın konusunda halka gerçeklerin söylenmediği ortaya çıktı. Hayatını kaybedenlerin sayısı hala gerçeği yansıtmıyor. Vaka sayısını ise nihayet açıkladılar.Bundan ne...

Aylardır salgın konusunda halka gerçeklerin söylenmediği ortaya çıktı. Hayatını kaybedenlerin sayısı hala gerçeği yansıtmıyor. Vaka sayısını ise nihayet açıkladılar.

Bundan ne anlaşıldı? Türkiye'yi yöneten siyasi iradenin, halka eksik bilgi vererek, durumu idare etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Dünya ise aşı konusunda aldatılıyor.

Türkiye'de halkı aldatan siyasi iradenin bir parçası haline gelen medya, vahşi kapitalizme dayalı, nüfusu azaltma planları yapan küresel sistemin de papağanlığını yapıyor. ABD ve Avrupa basınında çıkan korona virüsle ilgili bütün haberler, hiç sorgulanmadan tercüme edilerek aynen yayınlanıyor. Sadece iktidar yanlıları değil bütün medya, genel olarak aynı tutum içinde. Papağanlar da "aşı, aşı" diyebilir. Gazetecilere düşen, gerçeği araştırmaktır.

***

Meclis'te, siyasi partilerin tümünde aynı kolaycılık var. Sadece bir milletvekili, salgın konusunda hemen her gün halka doğruları söylemeye çalışıyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pamela Anderson'dan Yunus Emre'ye… 28 Ocak 2021 | 126 Okunma Yeniden "sahte bayrak" eylemleri ve suikastler... 27 Ocak 2021 | 564 Okunma CHP değil CEHAPE ile gölge boksu yapmak! 26 Ocak 2021 | 463 Okunma Militan! 25 Ocak 2021 | 589 Okunma PCR testi, genetik iz sürme testi ise... 23 Ocak 2021 | 557 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar