İstihbarat raporu miting meydanında!

Cumhurbaşkanı adayı Tayyip Erdoğan, rakibi olan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için, "Diyarbakır'da miting yaptı. İstihbarattan aldığım bilgi, bu mitinge katılanların neredeyse tamamına...

Cumhurbaşkanı adayı Tayyip Erdoğan, rakibi olan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için, "Diyarbakır'da miting yaptı. İstihbarattan aldığım bilgi, bu mitinge katılanların neredeyse tamamına yakını HDP'li." dedi.

İki kişi aynı makama talip ama biri diğeri hakkında devletin istihbarat servisinden bilgi alıyor ve bunu da miting meydanında halka açıklıyor!

Daha vahim olan bu değil mi?

***

Erdoğan, miting meydanlarında adayların yaptığı konuşmaların niteliği hakkında da bir tespit yaptı ve "Bizim 146 projemizden sadece biri olan millet kıraathanelerinin içindeki keklere takılmışlar, onun peşinden gidiyor. Asıl kek işte bunlara denir. Onun için ben diyorum ki artık bu kadar geyik yeter." diye konuştu.

İki aday arasındaki atışmaların bir "geyik muhabbeti" olduğu belli de rakibini terör örgütü ile özdeşleştirmek ne muhabbeti acaba?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçimde hırsızlık olduğu doğru da... 25 Mayıs 2019 | 952 Okunma Türkiye bu ayıbı 100 yıl geçse temizleyemez! 24 Mayıs 2019 | 1.147 Okunma "7 Haziran-1 Kasım terör iklimi" uyarısı! 23 Mayıs 2019 | 1.987 Okunma Türkiye, AKP ile devam edemeyecek noktaya neden geldi? 22 Mayıs 2019 | 1.473 Okunma Dünyaya hükmetmenin tek bir yolu var! 21 Mayıs 2019 | 1.048 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar