Fransız Dr. Perronne: "Bu aşılarla GDO'lu domates gibi olacağız!"

Birgül Göker Perdisa, bir süre önce İtalya'daki aşı tartışmalarını, Türk kamuoyuna yansıtmıştı. Dr. Stefano Montanari, "Korona virüse karşı aşı diye tutturmaları tam bir küresel...

Birgül Göker Perdisa, bir süre önce İtalya'daki aşı tartışmalarını, Türk kamuoyuna yansıtmıştı. Dr. Stefano Montanari, "Korona virüse karşı aşı diye tutturmaları tam bir küresel sahtekârlık. Hızla mutasyona uğrayan, antikor oluşturmayan korona virüse karşı aşı hiçbir işe yaramaz." demişti.

Aşı üreticileri ise bu bilimsel iddiaya karşı "Aşı, yeni mutasyonlar üzerinde de etkilidir" diye açıklamalar yaptı.

***

Birgül Göker Perdisa, bu konuyu da takip etti. İtalyan gazeteciler, "Mutasyona uğramış korona virüs için aşıları ne zaman test ettiler, ne zaman olumlu sonuç aldılar? Ortada açıklanan hiçbir resmi veri yokken böyle bir açıklamayı nasıl yapabiliyorlar?" sorusunu Dr. Stefano Montanari'ye yönelttiler.

Montanari şöyle dedi:

"Bir terzi düşünün diktiği elbisenin 1.90 boyundaki bir insana, 1.50 boyundaki bir insana, 120 kilo olan bir kişiye, 60 kilo olana kişiye de uygun olduğunu söylüyor. Durum bundan ibaret... Farklı ülkelerde farklı ilaç şirketleri tarafından üretilmiş bu aşıların hepsinin aynı olduğu düşünülemez. Bu aşılarda kullanılan mikro organizmalar ile ek maddelerin listesini istemek ve bağımsız laboratuvarlarda bu aşıların analizlerinin yapılabilmesi için numune talep etmek hakkımızdır. Aşı yaptıran kişiye imzalattırılan medeni ve cezai dokunulmazlık belgesi bu aşıları reddetmek için yeterli kanıttır aslında."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milliyetçiliğin durumu üzerine… 22 Ocak 2021 | 41 Okunma Flamingolar, aşılar ve ahlâki çöküş! 21 Ocak 2021 | 376 Okunma Gazetecilere neden saldırıyorlar? 20 Ocak 2021 | 530 Okunma Bill Gates, tarım arazilerini topluyor! 19 Ocak 2021 | 1.204 Okunma Şiddeti siyasi araç olarak kullanmak serbest midir? 18 Ocak 2021 | 429 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar