Ekseni kayan biz değiliz!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin eksenini Batıdaki herhangi bir ülkenin başkentinde görenler, Türkiye milli bir politika ürettiği zaman bunu eksen kayması olarak ifade ederler." dedi.

Tespit doğrudur ama bu cümleden Türkiye'yi yöneten siyasi kadronun her zaman milli bir politika üretmediği sonucu da çıkmaktadır.

"Türkiye milli bir politika ürettiği zaman" ne anlama gelir? Bir ülkeyi yönetenlerin daimi görevi her zaman milli politika üretmektir, arada sırada değil…

***

Diğer taraftan Doğu Perinçek, "eksen" konusu ile ilgili olarak "Kimisi, CHP üzerinden Atlantik sistemine teslim olmuş CHP kuyrukçusu sözde Atatürkçüdür. Kimisi, İyi Parti üzerinden Atlantik sistemine bağlanan sözde Milliyetçidir. Yeniçağ gazetesinin köşelerini bunlar işgal etmiştir. Kimisi, PKK'ya bağlanarak Atlantik hizmetine giren sahte Solcudur. Oda TVgibi organlar da Türk Ordusunu ve Vatan Partisi'ni hedef alan her psikolojik harekâtta görev alarak bunların güdümüne dahil olmuştur. Hatta bunlara Vatan Partisi'nde bile rastlanıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Erdoğan'ı düşürmek" mi, proje içinde proje mi? 26 Ağustos 2019 | 30 Okunma "Halk parasını geri almalı!" 24 Ağustos 2019 | 1.506 Okunma Suriye'deki apse Türkiye'nin yüzüne sıçradı! 23 Ağustos 2019 | 2.794 Okunma İktidar, Ahmet Türk'ü neden görevden aldı? 22 Ağustos 2019 | 8.541 Okunma Türkiye'ye Drakula böceği ithal etmek! 21 Ağustos 2019 | 752 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar