Ekseni kayan biz değiliz!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin eksenini Batıdaki herhangi bir ülkenin başkentinde görenler, Türkiye milli bir politika ürettiği zaman bunu eksen kayması olarak ifade ederler." dedi.

Tespit doğrudur ama bu cümleden Türkiye'yi yöneten siyasi kadronun her zaman milli bir politika üretmediği sonucu da çıkmaktadır.

"Türkiye milli bir politika ürettiği zaman" ne anlama gelir? Bir ülkeyi yönetenlerin daimi görevi her zaman milli politika üretmektir, arada sırada değil…

***

Diğer taraftan Doğu Perinçek, "eksen" konusu ile ilgili olarak "Kimisi, CHP üzerinden Atlantik sistemine teslim olmuş CHP kuyrukçusu sözde Atatürkçüdür. Kimisi, İyi Parti üzerinden Atlantik sistemine bağlanan sözde Milliyetçidir. Yeniçağ gazetesinin köşelerini bunlar işgal etmiştir. Kimisi, PKK'ya bağlanarak Atlantik hizmetine giren sahte Solcudur. Oda TVgibi organlar da Türk Ordusunu ve Vatan Partisi'ni hedef alan her psikolojik harekâtta görev alarak bunların güdümüne dahil olmuştur. Hatta bunlara Vatan Partisi'nde bile rastlanıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Kutuyu bizzat Erdoğan açtı! 09 Aralık 2019 | 6.109 Okunma Türkiye vites mi büyüttü, yoksa geri vitese mi aldı? 07 Aralık 2019 | 2.190 Okunma Kadın cinayetlerinde kadınların kuşkuları! 06 Aralık 2019 | 2.455 Okunma ​​​​​​​Utanmazlık her alanda neden yaygınlaşıyor? 05 Aralık 2019 | 3.172 Okunma ​​​​​​​"Türkiye'yi seviyor; terörü destekliyor!" 04 Aralık 2019 | 424 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar