Bu bir aşı değil, "zombi" iğnesi!

Herkesin kuşkusu, genetik yapısıyla oynanan insanların zombileşeceği yönünde… Ve "bu bir aşı değil, zombi iğnesi" görüşü yayılıyor.

Hani, gazeteci-yazar Birgül Göker Perdisa'nın derlediği İtalyan uzmanların görüşlerini, "İtalyan virolog: Korona virüs aşısı küresel bir sahtekârlıktır" başlığı altında yayınlamıştım ya, sosyal medyada birileri hemen bu yazıya karşı, "Aşılar, antibiyotikler, milyonlarca insanı hayatını kurtarmıştır" diyerek aşı karşıtlığının tehlikeleri üzerinde ahkâm kesmeye başladı!

Bu tutum, küresel sahtekârlığa alet olmaktır. Çünkü İtalyan virolog, aşı karşıtı olmak şöyle dursun, aşı geliştiren bir bilim adamıdır.

***

Zaten korona virüse karşı aşının çözüm olmadığını söyleyen İtalyan virolog Giulio Tarro, 1957'de ilk çocuk felci aşısını yapan viroloji uzmanı Dr. Albert Sabin'in öğrencisi... Üstelik iki defa Nobel Tıp ödülüne aday gösterilmiş, aşılar üzerine önemli çalışmaları var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Darbeyi sadece FETÖ mü yaptı?" 04 Şubat 2021 | 2.986 Okunma Demir alma günü gelmişse iktidardan! 03 Şubat 2021 | 1.496 Okunma Yangın topu ve antikor bombası! 02 Şubat 2021 | 3.046 Okunma Bu bir Kenan Evren modelidir! 01 Şubat 2021 | 824 Okunma Sadece Türk-İslâm Dünyası mı aşılanıyor? 30 Ocak 2021 | 831 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar