Atatürk 19 Mayıs'tan sonra neden hep başardı?

Dünya, sözde bir virüse teslim olmuş zannediliyor ama insanın kendisi bir mucizedir ve aklın sadece dünyayı kontrol etmek isteyenlerde bulunmadığı bellidir.İnsan aklı, şeytan aklını yenecektir. Bunu dilek ve temenni...

Dünya, sözde bir virüse teslim olmuş zannediliyor ama insanın kendisi bir mucizedir ve aklın sadece dünyayı kontrol etmek isteyenlerde bulunmadığı bellidir.

İnsan aklı, şeytan aklını yenecektir. Bunu dilek ve temenni bağlamında değil inanarak hatta biraz daha ileri gideyim; bilerek söylüyorum!

Ne mi biliyorum? Sadece bir insanın dünyayı değiştirecek kudrette olduğunu biliyorum! Yetmez mi?

İşte dünyanın şu anda içinde bulunduğu durumun sebebi, şeytani zekâ sahibi birkaç kişinin, bu gerçeğin yani insan gücünün, insan enerjisinin sırlarına vakıf olmalarıdır.

***

Tarihte bu sırlara vakıf olan insanlar vardır. Atatürk'ümüz de onlardan biridir. "Atatürk'ümüz" diyorum, çünkü o bizden biridir, milletinin evladıdır. Bütün dünya milletinin boğazına çökmüşken, akılla ve cesaretle mücadele ederek başaran bir lider ancak güçlü bir millet iradesinden çıkar. Tanrı'nın Türk Milleti'ne asıl hediyesi işte bu iradedir. Şimdi birileri hangi araçları kullanırsa kullansın, ister virüs dünyasına hâkim olsun ister uzaya; ister elektromanyetik dalga kullansın, ister lazer silahı; isterse "kozmik web" dedikleri evrenin bütün sırlarına vakıf olsunlar, hiç fark etmez; Türk milletine boyun eğdiremezler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan virüsünün aşısı bulunabilir mi? 02 Haziran 2020 | 3.104 Okunma Elon Musk'ın "Ejderha"sı! 01 Haziran 2020 | 2.513 Okunma Trump'a bile sansür uygulanabiliyorsa... 30 Mayıs 2020 | 1.608 Okunma İşte "kafatasınıza delik açacağım" diyen Musk'ın projesi! 29 Mayıs 2020 | 2.828 Okunma İnternet sansürü ve hayvan otlatmak! 28 Mayıs 2020 | 2.307 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar