​​​​​​​Ani kuş ölümleri, yangınlar ve ötesi!

Washington Devlet Üniversitesi Biyokimya ve Temel Tıp Bilimleri Profesörü Martin L. Pall, 17 Aralık, 2019'da, yani dünyanın henüz koronavirüs salgınından haberi yokken, elektromanyetik dalgaların insan vücuduna etkisi üzerinde bilimsel bir makale yayınladı.

Makale halen yayında ve http://coeursdehs.fr/pr-martin-pall-massive-predicted-effects-of-5g-in-the-context-of-safety-guideline-failures/ adresinden tamamını okuyabilirsiniz.

Martin Pall, 5 G teknolojisinde kullanılan elektromanyetik dalgaların frekansı artırıldığında bunun erkekte üreme yeteneğini, kadında doğurganlığı düşüreceğini, nörolojik ve nöropsikiyatrik etkiler oluşacağını, "programlanmış hücre ölümü" gerçekleşebileceğini, kalp ritminin bozulacağını, serbest radikal hasarı ve ağır kanser vakalarına sebep olacağını belirtiyor.

Pall, 5G'nin saniyede çok miktarda bilgi taşımak için çok yüksek darbeli olacak şekilde tasarlandığını çünkü bilgiyi taşıyanın titreşimler olduğunu, konu ile ilgili telekomünikasyon endüstrisi tarafından hazırlanan güvenlik kılavuzlarında sahtekârlık yapıldığını, çünkü bunların biyolojik etkilerden hiç bahsetmediğini ifade ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Elon Musk'ın "Ejderha"sı! 01 Haziran 2020 | 1.944 Okunma Trump'a bile sansür uygulanabiliyorsa... 30 Mayıs 2020 | 1.604 Okunma İşte "kafatasınıza delik açacağım" diyen Musk'ın projesi! 29 Mayıs 2020 | 2.824 Okunma İnternet sansürü ve hayvan otlatmak! 28 Mayıs 2020 | 2.307 Okunma "Salgın, küresel itaat operasyonu aracıdır!" 27 Mayıs 2020 | 2.124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar