19 Mayıs'ta İstanbul için Yunan kurgusu!

Tayyip Erdoğan, AKP'lilere "Ekrem İmamoğlu'nu, adıyla değil 'CHP adayı' diye anın" talimatı vermişti ya, "Yunan medyası" diye bir İnternet sitesini kaynak gösteren AKP'li Esenler Belediye Başkanı, hâlâ "Bu arkadaş" diyor, "CHP adayı" diyor ama Ekrem İmamoğlu demiyor!

İlginç değil mi? AKP'li başkan, İstanbul'u "bir Yunanlı" kazanmışsa neden üzülüyor?   İstanbul'da seçimi bir Türk'ün kazanması gerektiğini mi düşünüyor? Öyleyse Binali Bey'in de etnik kökenini soruşturmuş mu?

Öyle ya, Türkiye Türklerin ise tabii ki Türkler tarafından yönetilmelidir. İstanbul da Türkler tarafından yönetilmelidir. O halde, bu belediye başkanı, Tayyip Bey'in etnik kökeni üzerinde de biraz durmak zorunda değil mi?

Anlaşılıyor ki konu, doğrudan Trabzon ile ilgili değildir! İstanbul seçimleriyle ilgili bir istihbarat operasyonudur bu. Çok belli... Maksat oyların yönünü değiştirmektir...

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​"Putin satranç,Trump poker oynuyor, Erdoğan ise tombala çekiyor!" 23 Ekim 2019 | 2.187 Okunma Suriye'de atılan bütün adımlar BOP'a uyumlu! 22 Ekim 2019 | 4.546 Okunma "Türkiye, ABD'ye İran için lâzım!" 21 Ekim 2019 | 3.157 Okunma ​​​​​​​Şantajın konusu mal varlığı ve rüşvet listesi! 19 Ekim 2019 | 5.446 Okunma Türkiye’yi nasıl durdurdular? 18 Ekim 2019 | 6.340 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar