17 Ağustos'u da medya yaptı zaten!

Türkiye'de siyasi iktidarlar veya günümüzde tek adamın yardımcıları, kendilerini gerçeği ters yüz etmekle görevli sayıyor! Ordu'daki felaketi, medya olduğundan daha büyük gösteriyormuş! Buna TRT de dahil mi...

Türkiye'de siyasi iktidarlar veya günümüzde tek adamın yardımcıları, kendilerini gerçeği ters yüz etmekle görevli sayıyor! Ordu'daki felaketi, medya olduğundan daha büyük gösteriyormuş! Buna TRT de dahil mi acaba? Öyle ya onlar da haberleri görüntülü verdi.

"17 Ağustos depremini de medya yaptı" deseler, inanmasa bile propagandasını yapacak kitle var nasılsa!

Oysa bu tür felaketler bugün Ordu'nun yarın bütün Türkiye'nin hatta bütün dünyanın başına gelebilir. Çünkü küresel bir iklim değişikliğinden söz ediliyor.

Fakat Doğu Karadeniz'deki felaketler, iklim değişikliğinden değil, sahil yolunun, doğal dengeyi bozmasından, köprülerin sağlam zemine kurulmamasından ayrıca dere yataklarına konut yapılmasından kaynaklanıyor. Bunu itiraf etmek o kadar zor mu?

***

İklim değişikliğinden doğan afetler ise güvenlik sorunu olarak değerlendiriliyor? Nerede mi? Pentagon'da!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tayyip Bey iftara kimleri davet etmeli? 27 Mayıs 2019 | 1.437 Okunma Seçimde hırsızlık olduğu doğru da... 25 Mayıs 2019 | 1.035 Okunma Türkiye bu ayıbı 100 yıl geçse temizleyemez! 24 Mayıs 2019 | 1.150 Okunma "7 Haziran-1 Kasım terör iklimi" uyarısı! 23 Mayıs 2019 | 1.987 Okunma Türkiye, AKP ile devam edemeyecek noktaya neden geldi? 22 Mayıs 2019 | 1.483 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar