​​​​​​​15 Temmuz'un asıl kazananı kimdir?

Türkiye, neden önünü göremiyor? Çünkü 15 Temmuz'da Türkiye'nin gözlerine perde indirildi!

Olayların sivil failleri, yurt içinde veya dışında serbest gezerken, Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın açılışını yaptığı örgütün bankasına para yatıranlar veya o bankadan maaş alanlarla uğraşıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerle sohbet toplantısında önemli tespitler yaptı ve "15 Temmuz'un arkasında bir Yurtta Sulh Konseyi var. Bunların içerisinde darbeyi yapan askerler olduğu gibi darbecilerle hareket eden siviller, bürokratlar olabilir. Darbe başarılı hale gelirse de ülkeyi yönetecek bir yönetim kadrosunun bulunması lazım. Artık ille de Adil Öksüz bulunsun demeye gerek yok. Savcılar gidecek cezaevindeki komutanlara, 'Bize sivilleri anlatın kimler bunlar' diyecek... Bunu niye sormuyorsunuz? TRT spikerine o metni okutanın kim olduğunu niye sormuyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye İdlib'de kim adına savaşacak? 20 Şubat 2020 | 983 Okunma "Darbeciler" diye halüsinasyon mu görüyorlar? 19 Şubat 2020 | 517 Okunma "Her hayvanın kulağına bir tane cep telefonu…" 18 Şubat 2020 | 407 Okunma Çekirge istilâsı ve Türkiye'nin istilâsı! 17 Şubat 2020 | 1.036 Okunma "Kindar nesil" iktidarı ve Türklük! 15 Şubat 2020 | 2.810 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar