Vay canına… “Diktatörün” (!) oyunu çalmışlar

Yüksek ihtimal, oyları çalarken de diktatör dedikleri şahsın partisinin içine sızmayı, o partinin kritik mevkilerine işi yapamayacak, belki de yapmayacak şahısları yerleştirmeyi de başarmışlar.  AK...

Yüksek ihtimal, oyları çalarken de diktatör dedikleri şahsın partisinin içine sızmayı, o partinin kritik mevkilerine işi yapamayacak, belki de yapmayacak şahısları yerleştirmeyi de başarmışlar. 

AK Partili Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimi için “cumhuriyet tarihinin en şaibeli seçimi” dedi. Ülkenin en yüksek siyasi birikimine sahip partisinin oyları bu ölçüde nasıl el değiştirebilir? 

Hırsız içerdeyse, kapı kilit tutmaz!..

Biz, 2 yıldır, FETÖ’nün siyaset ve sivil bürokrasideki unsurlarını temizleyin,“biat etmiş” FETÖ’cü öyle görünen bir FETÖ’cüdür derken, bunu söylüyorduk, neyse, şimdi bunları tartışacak zaman değil, geçelim. 

Çünkü

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yunan'ı ezdirmez, İsrail'i tehdit ettirmezler… 14 Eylül 2020 | 1.086 Okunma “Vekil devletler” çağında biz gidersek, İsrail de gider… 10 Eylül 2020 | 2.514 Okunma Bunun için “Yeniden Kuvvayı Milliye Ruhu” diyoruz… 07 Eylül 2020 | 2.514 Okunma S-400'leri derhal aktive edin, bunu da duyurun!.. 03 Eylül 2020 | 3.314 Okunma Bugün Trablus'ta en kritik gün… 31 Ağustos 2020 | 3.520 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar