Vay canına… “Diktatörün” (!) oyunu çalmışlar

Yüksek ihtimal, oyları çalarken de diktatör dedikleri şahsın partisinin içine sızmayı, o partinin kritik mevkilerine işi yapamayacak, belki de yapmayacak şahısları yerleştirmeyi de başarmışlar.  AK...

Yüksek ihtimal, oyları çalarken de diktatör dedikleri şahsın partisinin içine sızmayı, o partinin kritik mevkilerine işi yapamayacak, belki de yapmayacak şahısları yerleştirmeyi de başarmışlar. 

AK Partili Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimi için “cumhuriyet tarihinin en şaibeli seçimi” dedi. Ülkenin en yüksek siyasi birikimine sahip partisinin oyları bu ölçüde nasıl el değiştirebilir? 

Hırsız içerdeyse, kapı kilit tutmaz!..

Biz, 2 yıldır, FETÖ’nün siyaset ve sivil bürokrasideki unsurlarını temizleyin,“biat etmiş” FETÖ’cü öyle görünen bir FETÖ’cüdür derken, bunu söylüyorduk, neyse, şimdi bunları tartışacak zaman değil, geçelim. 

Çünkü

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP kürsüsünden Netanyahu mu konuştu?.. 22 Temmuz 2019 | 2.932 Okunma Amerikan emperyalizmini kovmadan FETÖ’yü bitiremezsiniz… 18 Temmuz 2019 | 2.375 Okunma Biz sıradan insanlarız, arada bir tarih yazarız… 15 Temmuz 2019 | 2.329 Okunma Belki de Külliye’den çıkmanın zamanıdır… 11 Temmuz 2019 | 4.123 Okunma ‘Çağdaşlık’(!) zemini ‘İslam karşıtlığı’ ve ‘LGBT yandaşlığı’ olamaz 08 Temmuz 2019 | 321 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar