Top artık Putin’in ceza sahasında…

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Milli Suriye Ordusu’nun,(MSO) Barış Pınar’ı harekatında sergilediği olağanüstü başarı yalnız Ortadoğu’da değil, küresel zeminde yeni bir dönemin...

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Milli Suriye Ordusu’nun,(MSO) Barış Pınar’ı harekatında sergilediği olağanüstü başarı yalnız Ortadoğu’da değil, küresel zeminde yeni bir dönemin başlamasına, yeni bir paradigmanın doğmasına neden oldu. 

Emperyalist/hegemonik başkentlerin (yalnız Washington değil, bölgeyle ilgili tamamı) Türkiye’ye planlı bir şekilde “gel gel” yaptıklarını, bu yolla tepeden tırnağa silahlandırılmış terör örgütü aracılığıyla uzun sürecek ve zamanla bataklığa dönüşecek bir askeri serüvene kapı araladıklarını, harekatın 7’nci gününde anladık.

TSK-MSO’nun ulaşılması haftalar sürmesi ve hayli kanlı olması beklenen hedeflere 6 gün içinde varması, tüm başkentlerde deprem oluşturdu. 

Konu, aslında Amerika Birleşik Devletleri&rs

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyonist medya kuşatmasını ‘medya gerillası’ kırar! (2) 14 Kasım 2019 | 2.564 Okunma Siyonist medya kuşatmasını 'medya gerillası' kırar!..(1) 11 Kasım 2019 | 2.891 Okunma FETÖ’cü siyasi mahkum değil, casustur… 07 Kasım 2019 | 2.806 Okunma “Büyük Planı” bozmak, bize nasip oldu… 04 Kasım 2019 | 3.157 Okunma Amerika DEAŞ’ı yapılandırıp saldıracak, bilin… 31 Ekim 2019 | 2.914 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar