Teknoloji üretemezsek, bizi çıtır çıtır yerler!..

Ülkenin, boş tartışmalar gündeminden fena halde sıkılmış durumdayım. Köşe yazılarının önemli bir bölümünü artık okuyamıyorum, sosyal medyadaki varlığım ise halen...

Ülkenin, boş tartışmalar gündeminden fena halde sıkılmış durumdayım. Köşe yazılarının önemli bir bölümünü artık okuyamıyorum, sosyal medyadaki varlığım ise halen sürdürdüğüm yayıncılık çalışmalarıyla sınırlı, bulaşmıyorum. 

21’inci yüzyılın dönüm noktasında hala,hangi cemaat memleket için iyidir, hangisi kötüdür tartışmalarını izlemek mesela, bir toplumsal takıntı hastalığının kimliğini taşıyor. 

Çağın hedeflerinden nasibini almamış tüm örgütlenmelerin anlamını yitirdiği çok gerçekçi bir süreçten geçiyoruz oysa, bilimin rotasından saptığımız an, felaketimizin kilometre taşlarını döşemiş oluruz. 

Toplum olarak, yaşadığımız sorunların nedenini teşhis ve tedavisini belirleme sürecinde bile işi Kemalist-muhafazakar

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emperyalist aşağılayarak yok eder, tebessümüne dikkat edin… 14 Şubat 2019 | 4.515 Okunma UYARIYORUM: Başkan’ın canına kast ederler… 11 Şubat 2019 | 11.384 Okunma Emperyalistler Erdoğan’ı bu kez ‘yakından’ hedefler 08 Şubat 2019 | 465 Okunma Emperyalist Erdoğan’ı bu kez ‘yakından’ hedefler 07 Şubat 2019 | 8.968 Okunma Sayın Erdoğan, bu piyasa sizi yer!.. 04 Şubat 2019 | 13.041 Okunma
TÜM YAZILARI