Müşteri temsilcilerinden ahiret soruları

İnanın ben karıma bile hiç bu kadar hesap vermedim. Her ilişki gibi güzel başlıyor. Vaatler vaatler. Şöyle yapacağız, böyle yapacağız. Harika olacak. Mutlu yarınlar, pembe panjurlu ev tonunda. Sonra yine her...

İnanın ben karıma bile hiç bu kadar hesap vermedim. Her ilişki gibi güzel başlıyor. Vaatler vaatler. Şöyle yapacağız, böyle yapacağız. Harika olacak. Mutlu yarınlar, pembe panjurlu ev tonunda.

Sonra yine her ilişki gibi başladıktan bir süre sonra monotonlaşıyor. Siz ona, o size alışıyor. 

Ve sonunda soğuma dönemi geldiğinde ise kıyamet kopuyor. Artık ilişkinizi devam ettirmek istemediğini söylediğinizde karşınıza koskoca bir mevzuat ve protokol duvarı çıkıyor.

Hayır. İnsan ilişkilerinden bahsetmiyorum. Taahhütle abone olunan hizmetleri anlatmaya çalışıyorum. Bu bir cep telefonu şirketi olur veya televizyon platformu. Hiç değişmiyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sahte iltica 09 Nisan 2018 | 609 Okunma Sadece bilet parası yetmez 03 Nisan 2018 | 514 Okunma Ülke batsın ki bana yer açılsın 02 Nisan 2018 | 418 Okunma Türkiye kadar taş düşsün başınıza 26 Mart 2018 | 311 Okunma Milliyet ikinci kez Hürriyet'i alıyor 23 Mart 2018 | 1.006 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar