Yok olmadan “Şok” oldu

Beşiktaş, dört dakika içinde 2-0 geriye düştüğünde; “Böyle oynarsan, olacağı buydu” dedirtecek bir gaflet uykusu içinde değildi. Aksine, sağ ve sol kanadı sıraya ve seriye...

Beşiktaş, dört dakika içinde 2-0 geriye düştüğünde; “Böyle oynarsan, olacağı buydu” dedirtecek bir gaflet uykusu içinde değildi. Aksine, sağ ve sol kanadı sıraya ve seriye bağlamış bir düzende işletiyor; hatta arada ani yön değişiklikleri yaparak, Antalya’yı kademe zaafı içine düşürmeğe de çalışıyordu. Ortadan dalışları da fena değildi.

Kalesinde genç ve tecrübesiz Utku’nun bulunmasınaı rağmen; maçı seyreden hiç kimse, Beşiktaş’ın gol yiyeceği endişesini taşımıyordu. Öyle bir hava yoktu.

Beşiktaş kötü olduğu için değil, Antalya da iyi olduğu için gol patlaması yaşandı. Devrenin 3-1 bitmesinde, Utku’nun son golde açık hatası vardı. Diğerlerini belki kurtaran olabilir, ama her kaleci yiyebilirdi de... Esas sorun kalede değil, savunmada!

***

Taraftarın Oğ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şövalye.. Sör.. Lord.. Alexander Sörloth... 19 Ağustos 2019 | 67 Okunma Anadolu takımları çok can yakacak! 18 Ağustos 2019 | 43 Okunma G.Saray’a göre lig başlamadı! 17 Ağustos 2019 | 45 Okunma Skora güvenmek güvenli değildir! 16 Ağustos 2019 | 50 Okunma Mutlu olmak hakkımızdır! 09 Ağustos 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar