Ya penaltılar olmasaydı?..

Fenerbahçe, Kadıköy’deki maçta daha 6’ıncı dakikada kazanılan erken penaltı sayesinde; en azından bir süre, stres yüklenmeden oynama avantajını yakaladı. Peki, Ozan Tufan’ın...

Fenerbahçe, Kadıköy’deki maçta daha 6’ıncı dakikada kazanılan erken penaltı sayesinde; en azından bir süre, stres yüklenmeden oynama avantajını yakaladı.

Peki, Ozan Tufan’ın düşürülüşü penaltı mıydı? Öylesine sert, kesin ve keskin düştü ki; durum gerçekten penaltı olmasa bile, insan bilinçaltıyla düdüğü çalma gereğini hisseder... Kuşku duyan olsa, itiraz edecek fırsatı yok. Zaten itiraz bile olmadı.

***

F.Bahçeli futbolcuların hakem kararlarına itirazları; yüksek ses tonu, öfkeli yüz mimikleri ile doluydu. Ozan Tufan’ın sert itirazdan boyun damarları şişti... Ama Ali Palabıyık, yediği fırçalara “Yarabbi şükür” dedi.

Evet, erkenden 1-0 önde olmak; başta bir rahatlık sağlamıştı. Ama Kasımpaşa’nın giderek

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yemeği pişirecek fırsatımız yok! 19 Kasım 2019 | 33 Okunma İlk yarısı hoş.. Sonrası boş.. 18 Kasım 2019 | 49 Okunma İşimiz bitmedi, yeni başlıyor!.. 16 Kasım 2019 | 22 Okunma Keşke güzel bir futbol da olsaydı 15 Kasım 2019 | 42 Okunma Karius tuttu... Nkoudou attı! 11 Kasım 2019 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar