Türk futbolunda şahane bir hafta

Bu hafta Türk futbolunda mucizevi bir şey oldu... Neredeyse tüm lig maçları çok kaliteli geçti. Daha önce böyle bir şeye hiç tanık olmamıştık. Özellikle Çaykur Rize-Alanya maçı, tavan...

Bu hafta Türk futbolunda mucizevi bir şey oldu... Neredeyse tüm lig maçları çok kaliteli geçti. Daha önce böyle bir şeye hiç tanık olmamıştık.

Özellikle Çaykur Rize-Alanya maçı, tavan yaptı. Ardından Beşiktaş-Trabzon mücadelesi, büyük bir çekişmeye sahne oldu. Daha önce de G.Saray-Başakşehir maçı da, haftanın genel standardına uyum sağlamıştı. Aynı şekilde Malatya-Antalya maçı da yabana atılmayacak bir kalite içindeydi. Ya Konya-Kasımpaşa düellosuna ne diyelim?

Her maç ayrı bir heyecan fırtınasıydı... Özetle, sıkı bir hafta geçirdik. Tekrar ve üzerine basa basa söylüyorum. Türk futbolunda pek rastlanmayacak (Hatta hiç rastlanılmamış) bir berekete/kaliteye/heyecana tanık olduk. Bunlar iyiye işaret.

***

Sadece bu hafta mı? Sezonu

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 139 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 108 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 146 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 79 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar