Stoper görünümlü gizli forvet: PEPE!

Beşiktaş diklemesine gitti... Kanatlardan gitti... Zik-zak çizerek gitti... Ortadan set oyununyla gitti... Hatta doldur-boşaltla da gitti ama; ne yaparsa yapsın golü bulamıyordu. Golden vazgeçtim, aslında pek pozisyon da...

Beşiktaş diklemesine gitti... Kanatlardan gitti... Zik-zak çizerek gitti... Ortadan set oyununyla gitti... Hatta doldur-boşaltla da gitti ama; ne yaparsa yapsın golü bulamıyordu. Golden vazgeçtim, aslında pek pozisyon da bulamıyordu.

Malatyaspor, bir gün önceki G.Saray maçında; Kasımpaşa’nın ilk yarıda yaptığı bilinçli savunmayı yapmaktan uzaktı. Hesapsız-kitapsız bir kapanma metoduyla, aklı sıra direniyordu. 

Beşiktaş ne yaparsa yapsın golü bulamadığında, aslında iyi değildi... Malatya da, kapanırken çok da organize görünmüyordu. İkinci yarıda toparlansalar da, yetmedi.

Ceza alanı içinde Quaresma’nın yere indirilişi vardı. Malatya savunmasında, iki eli havada topa temas eden adamı vardı. Fakat hakemin ne penaltı kararı, ne de VAR’a danışma huyu vardı... Anlayacağınız, maç kaotik bir ortamda geçiyordu.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şövalye.. Sör.. Lord.. Alexander Sörloth... 19 Ağustos 2019 | 38 Okunma Anadolu takımları çok can yakacak! 18 Ağustos 2019 | 43 Okunma G.Saray’a göre lig başlamadı! 17 Ağustos 2019 | 45 Okunma Skora güvenmek güvenli değildir! 16 Ağustos 2019 | 50 Okunma Mutlu olmak hakkımızdır! 09 Ağustos 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar