Şenol Güneş’in kimlik bunalımı!

Şenol Hoca’nın Konya maçı sonrasında, hakemlerin yanında Mehmet Özdilek’e yönelik yaptığı hareket; ona yakışmadı diyemeyeceğim. Ona yakışıyor... Çünkü bu tür...

Şenol Hoca’nın Konya maçı sonrasında, hakemlerin yanında Mehmet Özdilek’e yönelik yaptığı hareket; ona yakışmadı diyemeyeceğim. Ona yakışıyor... Çünkü bu tür saçmalıkları hep yapıyor.

Olay, sadece saçmalık da değil; hem edepsizlik, hem PFDK’ya sevk edilmesini gerektirecek bir eylem... Yani suç!

Bereket versin Mehmet Özdilek efendi bir adam... “Sana ne oluyor?” diye Şenol Hoca’ya tepki gösterse, fiili bir harekete girişse ne olacak? Netice itibarıyla, adam kendi futbolcularının önünde küçük düşürülen bir pozisyonda... Kanına dokunabilir.

O da Şenol Hoca’yı itse, yaptığı ile de yetinmeyip, daha sert fiziki müdahalede bulunsa; utanç verici bir tablo ortaya çıkacaktı. Neyse ki, Özdilek’in sağduyusu, olası bir rezaleti önledi.

“Git hakemine sarıl&rdq

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 57 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar