Sakatlıklar olsa da bahanesi olamaz!..

Ankaragücü’nün maça hızlı başlayıp, Beşiktaş kalesini zorladığında; belki çok önemli pozisyonlar olmadı. Ama Beşiktaş da sahasından çıkmakta sıkıntı...

Ankaragücü’nün maça hızlı başlayıp, Beşiktaş kalesini zorladığında; belki çok önemli pozisyonlar olmadı. Ama Beşiktaş da sahasından çıkmakta sıkıntı yaşadı. Demek ki, evsahibinin baskısı o kadar da sonuçsuz değilmiş... En azından bir işe yarıyordu.

Ama bu durum fazla uzun sürmedi. Beşiktaş, kısa sürede toparlandı ve maçın hakim unsuru olduğunu rakibine hatırlatmaya başladı. Ancak tam anlamıyla bir tehdit unsuru değildi. Biraz daha çabalaması gerekiyordu.

Elneny’nin Ankaragücü kalecisinin yüzüne kramponlarını geçirmesi, feci bir tehlikeli hareket olmasına karşın; sarı kart bile görmemesi şaşırtıcı değil mi? Bu kadar sorumsuzca ayak uzatılmaz... Korcan’ın yüzü haşat oldu. Ben olsam; “Pozisyon gereğiydi” demez, kırmızıyı çıkartırdım. Herkese ders olsun!

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karius tuttu... Nkoudou attı! 11 Kasım 2019 | 48 Okunma İyi başladı... Vasat bitirdi 10 Kasım 2019 | 17 Okunma Ya penaltılar olmasaydı?.. 09 Kasım 2019 | 79 Okunma Boynumuz gene kıldan ince kaldı 08 Kasım 2019 | 38 Okunma Ruhu şırıngayla çekilmiş takım! 07 Kasım 2019 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar