Sahanın kurmay futbolcusu: Emre

Biliyorsunuz, futbola bazı yeni kurallar geldi... Acaba diyorum; ceza sahası içinde her düşen için penaltı kararı verilecek de, benim haberim mi yok? Maçın daha başlarında çalınan üç penaltıdan...

Biliyorsunuz, futbola bazı yeni kurallar geldi... Acaba diyorum; ceza sahası içinde her düşen için penaltı kararı verilecek de, benim haberim mi yok?

Maçın daha başlarında çalınan üç penaltıdan, ilkinin hangi gerekçeye dayandırıldığını vallahi anlamadım. Bence Kruse’ye faul yapılmadı, aslında o rakibine faul yaptı. İlk haftanın başka maçlarında da, böyle tuhaf penaltılara tanık olduk.

***

Aslında F.Bahçe’nin bir günahı yok. Penaltılar olmasa da atacaktı... Zaten ilk penaltı dışındakiler de, doğru bir karar görüntüsü verdi. Fakat durum daha 0-0’ken, tabelayı bir düdükle ve haksız şekilde değiştirirsen, maça adaletli yaklaşıldığını kimseye anlatamazsın.

Oysa konuşulması gereken; takımını bir maestro gibi yöneten Emre Belözoğlu’nun, olağanüst&u

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazişehir, tarihi bir farkı kaçırdı! 15 Eylül 2019 | 40 Okunma Falcao, G.Saray’ın imdadına yetişti!.. 14 Eylül 2019 | 46 Okunma Eleştirilere karşı alıngan olmayın 13 Eylül 2019 | 32 Okunma Yeter artık, dik durun! 10 Eylül 2019 | 32 Okunma Yeter artık, dik durun! 09 Eylül 2019 | 2 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar