Orijinal Terminatör’e, yerli malı Terimatör!..

Türkiye’de kazanan haklıdır/güçlüdür/öndedir. Biz kazanana biat ederiz. Yanında, arkasında, dizinin dibinde olmayı severiz. Överiz. İşte bu nedenle, bir “G.Saray Mersiyesi” yazmak farz oldu. Kimilerinin...

Türkiye’de kazanan haklıdır/güçlüdür/öndedir. Biz kazanana biat ederiz. Yanında, arkasında, dizinin dibinde olmayı severiz. Överiz.

İşte bu nedenle, bir “G.Saray Mersiyesi” yazmak farz oldu. Kimilerinin gururu okşanır, kimileri kızar. Herkes nasibini alacak.

Beşiktaşlıysan, yanlış bir tac kararından hakem faciası icat etmeye çalışırsın; G.Saraylı’ysan şampiyonluk şölenine hazırlanırsın.

***

Elbette iş tamamen bitmedi... Ama G.Saray’ın önünde, en dişe dokunur rakip olarak bir tek Başakşehir kaldı... Bazılarında bir merak: Acaba iki hafta sonra ne olur?

Biri son haftalarda sürekli puan kaybediyor, öbürü son haftalarda sürekli ivme kazanıyor. Konyaspor şoku, bir iş kazasıydı. Etkisi çabuk atlatıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İkram penaltısı çileden çıkardı 21 Mayıs 2019 | 14 Okunma Şampiyon olunmaz.. Şampiyon doğulur!.. 20 Mayıs 2019 | 99 Okunma Skorun suçlusu Karius olamaz!.. 19 Mayıs 2019 | 41 Okunma One Day in Europe Avrupa’da Bir Gün 18 Mayıs 2019 | 20 Okunma Hakem kararıyla Kupa verildi! 16 Mayıs 2019 | 303 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar