Obradoviç... Hastasıyım!.

Fenerbahçe basketbol takımı, bu hocası elinden gittiğinde; şimdi yakaladığı ivmeyi bir daha ele geçirme şansı olmayacak... Bunu bilesiniz! Sadece F.Bahçe, İstanbul ya da Türkiye’nin değil; koskoca...

Fenerbahçe basketbol takımı, bu hocası elinden gittiğinde; şimdi yakaladığı ivmeyi bir daha ele geçirme şansı olmayacak... Bunu bilesiniz!

Sadece F.Bahçe, İstanbul ya da Türkiye’nin değil; koskoca Avrupa’nın, yeni bir Obradoviç’e daha sahip olabilmesi için, aradan 50 sene geçmesi bile yetmeyebilir. Çünkü onun kadar Final Four’a kalmış, onun kadar EuroLeague kupası almış biri olmak gerekir ki; böyle bir rakama ulaşmak, artık hayal bile olmaktan çıkmıştır. Hayal üstüdür, gerçek üstüdür. 

Bir daha dünyaya, başka bir Obradoviç gelmeyecektir. Yalnız F.Bahçeliler değil; tüm basketbolseverler ve hatta tüm sporseverler, yaşarken görme fırsatı bulabildikleri bu efsanevi koça, kendi gözleriyle tanıklık etsinler. Fırsatı kaçırmasınlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kulüp yönetiminde “Ağalık” düzeni var 25 Haziran 2019 | 15 Okunma Disneyland sporu değil, akıl sporu!.. 23 Haziran 2019 | 13 Okunma Artık deniz bitti limana dönün!.. 21 Haziran 2019 | 67 Okunma Bakmak başka... Görmek başka... 18 Haziran 2019 | 29 Okunma Transfer işlerini yine son ana bırakmayın!.. 16 Haziran 2019 | 17 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar