Mutlu olmak hakkımızdır!

Trabzonspor’un oyuna korkak değil, ama kontrollu başlamasını önce normal karşıladım. Ama golü yedikten sonra, hareket etmesi gerektiği anlarda; etkili olacak ataklarının en can alıcı noktasında, topu sürekli...

Trabzonspor’un oyuna korkak değil, ama kontrollu başlamasını önce normal karşıladım. Ama golü yedikten sonra, hareket etmesi gerektiği anlarda; etkili olacak ataklarının en can alıcı noktasında, topu sürekli geriye çıkarması, ani çekilmiş el freni etkisi yaratıyordu. 

Trabzon, zaten topu ileriye taşımada güçlükler yaşıyordu. Baktı ki olmuyor, bu kez uzun toplardan medet ummaya başladı. Ekuban bunların ikisinde çok müsait pozisyonlar buldu. Birinde kötü vurdu, ikincisinde kaleci sarı kart görme pahasına (Ceza sahası dışında) topu elle engelledi. İlk yarıda yapabildiklerimiz bu kadardı.

Abdülkadir’in de göze hoş gelen deli fişek etkili dalışları vardı ama, (Kişisel futbolu yüzünden) kibrit ışığı gibi çabuk sönüyordu. Daha paylaşımcı olması gerek.

***

Uğurcan’ın

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karius tuttu... Nkoudou attı! 11 Kasım 2019 | 48 Okunma İyi başladı... Vasat bitirdi 10 Kasım 2019 | 17 Okunma Ya penaltılar olmasaydı?.. 09 Kasım 2019 | 78 Okunma Boynumuz gene kıldan ince kaldı 08 Kasım 2019 | 38 Okunma Ruhu şırıngayla çekilmiş takım! 07 Kasım 2019 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar