Mutlu olmak hakkımızdır!

Trabzonspor’un oyuna korkak değil, ama kontrollu başlamasını önce normal karşıladım. Ama golü yedikten sonra, hareket etmesi gerektiği anlarda; etkili olacak ataklarının en can alıcı noktasında, topu sürekli...

Trabzonspor’un oyuna korkak değil, ama kontrollu başlamasını önce normal karşıladım. Ama golü yedikten sonra, hareket etmesi gerektiği anlarda; etkili olacak ataklarının en can alıcı noktasında, topu sürekli geriye çıkarması, ani çekilmiş el freni etkisi yaratıyordu. 

Trabzon, zaten topu ileriye taşımada güçlükler yaşıyordu. Baktı ki olmuyor, bu kez uzun toplardan medet ummaya başladı. Ekuban bunların ikisinde çok müsait pozisyonlar buldu. Birinde kötü vurdu, ikincisinde kaleci sarı kart görme pahasına (Ceza sahası dışında) topu elle engelledi. İlk yarıda yapabildiklerimiz bu kadardı.

Abdülkadir’in de göze hoş gelen deli fişek etkili dalışları vardı ama, (Kişisel futbolu yüzünden) kibrit ışığı gibi çabuk sönüyordu. Daha paylaşımcı olması gerek.

***

Uğurcan’ın

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sahanın kurmay futbolcusu: Emre 20 Ağustos 2019 | 88 Okunma Şövalye.. Sör.. Lord.. Alexander Sörloth... 19 Ağustos 2019 | 86 Okunma Anadolu takımları çok can yakacak! 18 Ağustos 2019 | 44 Okunma G.Saray’a göre lig başlamadı! 17 Ağustos 2019 | 46 Okunma Skora güvenmek güvenli değildir! 16 Ağustos 2019 | 50 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar