İşler kötüye giderken, geri dönüşle sıyırdılar

Mert Günok’un kalesinden gönderdiği topu (Hiç kimseye temas etmeden) alan Crivelli; neredeyse sıfır noktasından ve ayaklarının dibinde kaleci Altay olduğu halde, üzerinden kavisli vuruşla şaşılası bir gol...

Mert Günok’un kalesinden gönderdiği topu (Hiç kimseye temas etmeden) alan Crivelli; neredeyse sıfır noktasından ve ayaklarının dibinde kaleci Altay olduğu halde, üzerinden kavisli vuruşla şaşılası bir gol attı. Asisti Mert Günok’un yapmış olması zaten ilginç... Jailson’un müdahale edememesi rezalet... Kaleci Altay’ın boşa çıkışı fiyasko... O noktadan o golün olması, mucize!

***

Fakat, Emre’nin harika ara pası, Deniz’in sürüşü ve pası, Muriç’in pozisyonu golle tamamlaması da güzeldi. VAR desteği ile ofsayt olduğu ortaya çıktı ama, bunca güzel işin boşa gitmesi de gerçekten yazık oldu.

F.Bahçe’nin devre sonunda 1-0 geriye düşmesi, rakibinden daha kötü olduğu için değildi. İki şutları direkten döndü, bir golleri sayılmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazişehir, tarihi bir farkı kaçırdı! 15 Eylül 2019 | 43 Okunma Falcao, G.Saray’ın imdadına yetişti!.. 14 Eylül 2019 | 48 Okunma Eleştirilere karşı alıngan olmayın 13 Eylül 2019 | 32 Okunma Yeter artık, dik durun! 10 Eylül 2019 | 32 Okunma Yeter artık, dik durun! 09 Eylül 2019 | 2 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar