İşler kötüye giderken, geri dönüşle sıyırdılar

Mert Günok’un kalesinden gönderdiği topu (Hiç kimseye temas etmeden) alan Crivelli; neredeyse sıfır noktasından ve ayaklarının dibinde kaleci Altay olduğu halde, üzerinden kavisli vuruşla şaşılası bir gol...

Mert Günok’un kalesinden gönderdiği topu (Hiç kimseye temas etmeden) alan Crivelli; neredeyse sıfır noktasından ve ayaklarının dibinde kaleci Altay olduğu halde, üzerinden kavisli vuruşla şaşılası bir gol attı. Asisti Mert Günok’un yapmış olması zaten ilginç... Jailson’un müdahale edememesi rezalet... Kaleci Altay’ın boşa çıkışı fiyasko... O noktadan o golün olması, mucize!

***

Fakat, Emre’nin harika ara pası, Deniz’in sürüşü ve pası, Muriç’in pozisyonu golle tamamlaması da güzeldi. VAR desteği ile ofsayt olduğu ortaya çıktı ama, bunca güzel işin boşa gitmesi de gerçekten yazık oldu.

F.Bahçe’nin devre sonunda 1-0 geriye düşmesi, rakibinden daha kötü olduğu için değildi. İki şutları direkten döndü, bir golleri sayılmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 123 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 90 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 128 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 66 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 121 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar