İlk yarıda vurdu, ikinci yarı durdu

Fenerbahçe daha önceki maçlarında, içinde bulunduğu kritik durumun tam bilincinde değilmiş gibi; kendini zorlamadan oynuyordu. Ama Bursa karşısına, maçın başlama düdüğü ile birlikte; bu sezon...

Fenerbahçe daha önceki maçlarında, içinde bulunduğu kritik durumun tam bilincinde değilmiş gibi; kendini zorlamadan oynuyordu. Ama Bursa karşısına, maçın başlama düdüğü ile birlikte; bu sezon hiç alışmadığımız şekilde kararlı/inatçı/inançlı çıktı. Makus talihine bir dur demenin zamanının geldiğini özümsemiş, kararlı bir duruş sergiledi. Topyekun maçın içindeydi. 

Bunun ödülünü de, fazla gecikmeden; Soldado’nun yarım röveşatasıyla aldılar. Gol estetik, sürpriz ve rakipte yıkıcı etki yaratan bir şok dalgasıydı. F.Bahçe iyi oynuyordu.

Ama bu gole yakın dakikalarda, Mehmet Ekici’nin topu rakipten sökmek adına gösterdiği uzun soluklu çaba ve beceri; F.Bahçe’nin ne denli kararlı ve hırslı olduğunun ön işaretiydi. Bu takımı bu sezor hiç böyle görmemiştik.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 139 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 108 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 146 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 79 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar