İlk yarı rezaleti sonunu getirdi

Ligin bitme sürecine girdiği kritik noktada, liderliği ele geçirme şansı olan G.Saray; sanki böyle bir fırsatı yokmuş gibi, sıradan bir maç başlangıcı yaptı. Harhangi bir tempodan bahsetmek kesinlikle...

Ligin bitme sürecine girdiği kritik noktada, liderliği ele geçirme şansı olan G.Saray; sanki böyle bir fırsatı yokmuş gibi, sıradan bir maç başlangıcı yaptı. Harhangi bir tempodan bahsetmek kesinlikle mümkün değildi, neredeyse yürüye yürüye (Hatta sürüne sürüne) oynuyordu.

Konyaspor’un da, rakibinin bu gevşek tavrından yararlanma niyeti yoktu. Onlar da onlara uydu... Futbol estetiğinden ve heyecanından uzak, tamamen gevşek bir maç vardı ortada... Can sıkıntısı had safhadaydı.

Galatasaray; cafcaflı ambalajı içinde önüne uzatılan hediye paketinin, “Liderlik” olduğundan haberi yokmuş gibiydi... 

***

Yaptığının adına; sakinlik, soğukkanlılık, akıllı futbol ya da kontrollu oynamak bile denilemezdi. Takım, işin ciddiyetini kavramamış gibiydi.

Evet zor durumda değildi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 112 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 83 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 120 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 63 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar