Hem yürekli... Hem sürekli...

Uzun yıllardır, bir Türk takımının Avrupa kupası maçında; oyuna 3. bölgede, bu denli yoğun şekilde ön pres uygulayarak başladığını ilk defa gördük. Genk şaşırdı...

Uzun yıllardır, bir Türk takımının Avrupa kupası maçında; oyuna 3. bölgede, bu denli yoğun şekilde ön pres uygulayarak başladığını ilk defa gördük. Genk şaşırdı, sahasından top çıkarmakta zorlandı.

Gerçi kazandığımız topları oyuna sokmada sıkıntılar yaşadık, üstelik biraz da çabuk kaybettik ama; rakibe de kendi sahasında özgür ve rahat davranma şansı tanımadık. Vallahi, Belçika takımı İstanbul’da eli belinde dolaşıp duruyordu. Rövanş canlarını sıktı... Quaresma da, golünü atmasın mı?

Üstelik ikinci golü de kaçırdık.

***

Neye uğradığını şaşıran Genk, “İstanbul’da dört attığım takımı burada rahat yenerim” düşüncesinde olmalıydı ki; Beşiktaş’ın böylesine diklenmesi karşısında, eli-ayağı tutuldu. Başına gelenlere inanamadı!

Beşik

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sivas hipnotize etti, Burak uyandırdı! 23 Nisan 2019 | 26 Okunma F.Bahçe haline ve Harun’a şükretsin 22 Nisan 2019 | 58 Okunma Bıktık şu çifte standarttan!.. 21 Nisan 2019 | 29 Okunma VAR’sız olmaz, AR’sız da olma 19 Nisan 2019 | 25 Okunma Terim suçluyor ama asıl suçlu kendisi!.. 16 Nisan 2019 | 99 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar