Gördüğün sakallıyı dedeniz sanmayın!

Uluslararası zorunlu kriterler nedeniyle, kulüplerimiz zor durumda kalınca; genelde kelepir transferler süreci başladı. Yani, az parayla iyi iş yapacak futbolcu arayışları gündemde... Özellikle bonservisi elinde olan, transfer bedeli...

Uluslararası zorunlu kriterler nedeniyle, kulüplerimiz zor durumda kalınca; genelde kelepir transferler süreci başladı. Yani, az parayla iyi iş yapacak futbolcu arayışları gündemde... Özellikle bonservisi elinde olan, transfer bedeli ödenmeyecek isimler üstünde duruluyor. 

Ama gene de kurtuluşu yok... Bu kez de futbolcunun kendisine ya da menecerine “İmza Parası” dedikleri garip bir uygulama icat edildi. Onu istiyorlar. Yasaklasalar, başka bir gedik bulurlar.

***

Bizim kulüpler, FFP’nin başlarına açtığı “Transfer kısıtlaması” yüzünden, eski hovardalıklarını yapamıyorlar. Oysa, sana ait olmayan kulüp parasını harcamak ne kolaydı? Hesap soran da yoktu. 

Gırtlağına kadar borçlan, faturasını gelecek yönetime postala... Düzen buydu!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Halil Umut Meler, neler yaptı neler? 08 Aralık 2019 | 76 Okunma Mekanın sahibi: Muriç, Yarınların sahibi: Ferdi 07 Aralık 2019 | 53 Okunma Bitmiş Kayseri’ye hükmetmek kolay 03 Aralık 2019 | 58 Okunma İkinci yarısı baş döndüren maç! 02 Aralık 2019 | 75 Okunma Bu ne biçim maçtı yahu!.. 01 Aralık 2019 | 149 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar