Gördüğün sakallıyı dedeniz sanmayın!

Uluslararası zorunlu kriterler nedeniyle, kulüplerimiz zor durumda kalınca; genelde kelepir transferler süreci başladı. Yani, az parayla iyi iş yapacak futbolcu arayışları gündemde... Özellikle bonservisi elinde olan, transfer bedeli...

Uluslararası zorunlu kriterler nedeniyle, kulüplerimiz zor durumda kalınca; genelde kelepir transferler süreci başladı. Yani, az parayla iyi iş yapacak futbolcu arayışları gündemde... Özellikle bonservisi elinde olan, transfer bedeli ödenmeyecek isimler üstünde duruluyor. 

Ama gene de kurtuluşu yok... Bu kez de futbolcunun kendisine ya da menecerine “İmza Parası” dedikleri garip bir uygulama icat edildi. Onu istiyorlar. Yasaklasalar, başka bir gedik bulurlar.

***

Bizim kulüpler, FFP’nin başlarına açtığı “Transfer kısıtlaması” yüzünden, eski hovardalıklarını yapamıyorlar. Oysa, sana ait olmayan kulüp parasını harcamak ne kolaydı? Hesap soran da yoktu. 

Gırtlağına kadar borçlan, faturasını gelecek yönetime postala... Düzen buydu!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
UEFA bizden yaka silkiyor! 16 Temmuz 2019 | 56 Okunma Yeni F.Bahçe’nin sıkıntıları var 14 Temmuz 2019 | 186 Okunma Büyük golcülerin büyük trajedileri! 12 Temmuz 2019 | 99 Okunma “Aktif Dinlenme” terbiyemiz yok!.. 10 Temmuz 2019 | 82 Okunma Alışmadığımız şeylere alışmak zorundayız! 09 Temmuz 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar