Gollerin varsa, gerisi teferruat

Bursaspor, Türkiye’de şampiyon olan 5 kulüpten biri olmasına rağmen; bu farkının hiçbir izdüşümünü sahaya yansıtamıyor. Maçlarını “Kazanma odaklı” oynamıyor, daha çok...

Bursaspor, Türkiye’de şampiyon olan 5 kulüpten biri olmasına rağmen; bu farkının hiçbir izdüşümünü sahaya yansıtamıyor. Maçlarını “Kazanma odaklı” oynamıyor, daha çok işini kendi doğal akışına bırakmış gibi görünüyor... İddiası/inadı/isteği yok gibi... Galibiyet için “Olsa da olur, olmasa da olur” havasındalar.

G.Saray bu yüzden maça sıkıntılı/sarsıntılı/şüpheli başlamadı. Sakin bir oyun anlayışı içinde, golünü erken ve kolay buldu.

***

Bursaspor, Belhanda’nın pozisyonunda; “Bariz gol şansını” önleyen faulle, bir kişi de eksik kalınca, Bayern Münih karşısındaki Beşiktaş’a döndü... Sistem, güç, strateji adına ne varsa, anında çöktü. Zaten ikinci gol de, fazla nazlanmadan geldi.

Rodrigues&r

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 112 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 83 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 120 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 63 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar