Galiba şeytan kuyusunu kazıyor

İlk tuhaflık, F.Bahçe’nin yediği golle başladı. Harun topu elinden kaçırdığında, hemen önünde (Hatta dibinde) birbiri ile bitişik 3 F.Bahçeli futbolcu vardı. Bunların en yakınındaki...

İlk tuhaflık, F.Bahçe’nin yediği golle başladı. Harun topu elinden kaçırdığında, hemen önünde (Hatta dibinde) birbiri ile bitişik 3 F.Bahçeli futbolcu vardı. Bunların en yakınındaki Skrtel, topa müdahale edene kadar; arkalardan gelen Bokila meşin yuvarlağı ağlara yapıştırdı... Üçlü blok yapışık savunma bile, böyle bir gol yiyorsa; ne denir? 

***

Aslında F.Bahçe, geçmiş rezil maçlarına oranla; maça kötü başlamamıştı. Arzulu, sonuç arayan ve yüklenen bir tavrı vardı. Mehmet Ekici, şutlarıyla zemin yokluyor, şans arıyordu. Olmadı.

Ancak maça kendini vermek, tek başına bir şey ifade etmiyor. İstekli oynamanı, takım oyunu terbiyesiyle ve kurallarıyla birleştiremiyorsan; gene sıkıntı yaşarsın. Zaten akılda kalan, ilk yarı pozisyonun yoktu.

İkinci yarı başladığında da, pozi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 139 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 108 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 146 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 79 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar