G. Saray sakin sularda yüzüyor

Dört büyükler içinde, G.Saray’ın şöyle bir durumu var... Sarı-kırmızılılar; en az sorun yaşayan kulüp görünümünde, ya da sorunlarını dışarıya en azmış gibi...

Dört büyükler içinde, G.Saray’ın şöyle bir durumu var... Sarı-kırmızılılar; en az sorun yaşayan kulüp görünümünde, ya da sorunlarını dışarıya en azmış gibi gösterebiliyor.

Yoksa onlar da, istedikleri transferleri yapamıyor, yapmakta zorlanıyor. Mali disiplin baskısı onların üstünde de var. Fakat rakiplerine oranla, çok daha sakin görünüyorlar... İster kendiliğinden olsun, isterse projeli bir duruş olsun; G.Saray daha kendinden emin davranış profili içinde... Bu da kötü bir şey değil; aksine faydalı.

Şimdilik yeterli görünmese de; diğerlerinden daha elle tutulur, hissedilir ve sürdürülebilir bir transfer çabası içindeler. Ali Koç’un gelişiyle büyük umut rüzgarları estiren F.Bahçe bile, transferde beklenen dinamizmi (Belli nedenlerle) sergileyemiyor.

Beşiktaş deseniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 118 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 89 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 127 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 65 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar