G. Saray sakin sularda yüzüyor

Dört büyükler içinde, G.Saray’ın şöyle bir durumu var... Sarı-kırmızılılar; en az sorun yaşayan kulüp görünümünde, ya da sorunlarını dışarıya en azmış gibi...

Dört büyükler içinde, G.Saray’ın şöyle bir durumu var... Sarı-kırmızılılar; en az sorun yaşayan kulüp görünümünde, ya da sorunlarını dışarıya en azmış gibi gösterebiliyor.

Yoksa onlar da, istedikleri transferleri yapamıyor, yapmakta zorlanıyor. Mali disiplin baskısı onların üstünde de var. Fakat rakiplerine oranla, çok daha sakin görünüyorlar... İster kendiliğinden olsun, isterse projeli bir duruş olsun; G.Saray daha kendinden emin davranış profili içinde... Bu da kötü bir şey değil; aksine faydalı.

Şimdilik yeterli görünmese de; diğerlerinden daha elle tutulur, hissedilir ve sürdürülebilir bir transfer çabası içindeler. Ali Koç’un gelişiyle büyük umut rüzgarları estiren F.Bahçe bile, transferde beklenen dinamizmi (Belli nedenlerle) sergileyemiyor.

Beşiktaş deseniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyi tabela var.. İyi futbol yok! 23 Mart 2019 | 32 Okunma Dikkat, Arnavutluk keklik takım değil! 20 Mart 2019 | 26 Okunma Mucize değil, direniş ürünü 19 Mart 2019 | 29 Okunma Kör kuyudan şifalı su çıktı! 18 Mart 2019 | 30 Okunma Bitkisel hayattan yaşama dönüş!.. 17 Mart 2019 | 17 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar