Finale VIP bileti aldı!

Fatih Terim, bu maç için futbolcularına taktik-maktik vermemiş; belli ki “Çıkın oynayın” diye sahaya salmış...  Onlar da, kafalarına göre takılıp, maçı sadece tamamlamaya...

Fatih Terim, bu maç için futbolcularına taktik-maktik vermemiş; belli ki “Çıkın oynayın” diye sahaya salmış...  Onlar da, kafalarına göre takılıp, maçı sadece tamamlamaya çalışıyorlardı. Oyun, sıkıcı bir piyes gibi sürüyordu.

Seleznov, havadan gelen topa havadan yarım vole vurarak; Muslera gibi bir kalecinin yememesi gereken golü yedirdi. 40 derece sıcaklıkta içi buz dolu bir kova suyu başından ayağa döktüklerinde ne olursa, G.Saray’a o oldu. “Bıırrr” deyip titredi, iki dakikada kükredi... Golü çabuk buldu da, kendini bulmakta hala zorlanıyordu.

Gerçi hareketliydi, pozisyona da giriyordu ama; ataklarında bilinç yok gibiydi...”Çıkın oynayın işte” denilip sahaya sürüldüklerinde, belirlenmiş bir taktik olmadığı için; iyi niyetli olsalar da, ortalıkta koordinasyon eksikliği vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
test 31 Aralık 2019 | 118 Okunma Olmaya devlet cihanda, bir nebze tempo gibi!.. 31 Aralık 2019 | 89 Okunma Jailson’un füzesi imdada yetişti!.. 30 Aralık 2019 | 127 Okunma Zoru görünce hepsi şahlandı 29 Aralık 2019 | 65 Okunma Nadir’e kırmızı kart fiyaskosu! 28 Aralık 2019 | 119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar